Surkishi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Surkish
Fshat
Vendndodhja
Surkish is located in Kosova
Surkish
Surkish
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 589 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 53′ 14″ Veri

21° 12′ 28″ Lindje

Surkish është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]