Serbët

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Serbët janë popull i cili kryesisht jeton në Serbi, Mali i Zi, Bosnjë, dhe Maqedoni.

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]