Jump to content

Njësia administrative Qendër, Skrapar

Coordinates: 40°19′N 20°07′E / 40.31°N 20.12°E / 40.31; 20.12
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

40°19′N 20°07′E / 40.31°N 20.12°E / 40.31; 20.12

Njësia administrative Qendër, Skrapar

Komuna Qendër është një komunë në Shqipëri.[1]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Politika[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kultura[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]