Njësia administrative Zhepë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Zhepë)
Jump to navigation Jump to search
Njësia administrative Zhepë
Njësia administrative Zhepë is located in Shqipëria
Njësia administrative Zhepë
Njësia administrative Zhepë
Njësia administrative Zhepë (Shqipëria)
40°40′40″V 20°17′13″L / 40.6778°V 20.2869°L / 40.6778; 20.2869Koordinatat: 40°40′40″V 20°17′13″L / 40.6778°V 20.2869°L / 40.6778; 20.2869
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Beratit
Rrethi Rrethi i Skraparit
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Zhepë është një komunëRrethin e SkraparitShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]