Njësia administrative Shushicë (Vlorë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°19′N 19°19′E / 40.32°N 19.32°E / 40.32; 19.32

Njësia administrative Shushicë

Komuna Shushicë ka qenë një komunëShqipëri, deri në vitin 2015.[1] Pas miratimit të Reformës Administrative Territoriale në vitin 2015, nga pikëpamja administrative kjo Komunë u kthye në Njësi Administrative.

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 23 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]