Përdoruesi diskutim:Nerofut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Nerofut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Nerofut!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Nerofut, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Redaktor[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Nerofut! Faleminderit për redaktimet në Wikipedia. Të ndryshova statusin: tani je redaktor kështu që ke mundësinë të kontrollosh vetë redaktimet që bën, gjithashtu mund të kontrollosh edhe redaktimet e përdoruesve të tjerë. Një këshillë të vogël: tek artikujt e enciklopedisë duhen përdorur shkronjat Ç ç Ë ë në fjalët e duhura. Në qoftë se ke ndonjë pyetje, më kontakto. Punë të mbarë! — Βατο (diskutimet) 26 shkurt 2019 23:27 (CET)

Unë redaktoj Wikipedian_info[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshendetje i nderuar redaktor,

Ju lutem të na dergoni email në info@wikimediashqip.org me emrin dhe mbiemrin tuaj për të ju derguar mirënjohjen e kontributit tuaj në "Unë redaktoj Wikipedian".

Ju faleminderit.

Çdo të mirë, --Rinazh (diskutimet) 24 prill 2019 03:22 (CEST)

Community Insights Survey[Redakto nëpërmjet kodit]

RMaung (WMF) 6 shtator 2019 16:43 (CEST)

Reminder: Community Insights Survey[Redakto nëpërmjet kodit]

RMaung (WMF) 20 shtator 2019 17:11 (CEST)

Reminder: Community Insights Survey[Redakto nëpërmjet kodit]

RMaung (WMF) 3 tetor 2019 21:49 (CEST)

Çmimi për redaktimin e artikujve[Redakto nëpërmjet kodit]

Çmimi i dytë
Çmimi i dytë për redaktimin e artikujve në Wikipedia-n shqip në vitin 2019 i jepet përdoruesit Nerofut.

Çmimi u dha pas konsultimit të komunitetit në qendrën e votimeve.

Çmimi për redaktimin e artikujve