Skeda:Comiclogo.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Comiclogo.png((përmasa 100 × 101 px, madhësia skedës: 4 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

A illustration for comic articles.

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme24 janar 2007 10:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 janar 2007 10:59100 × 101 (4 KB)Pngbotoptimized with optipng
13 dhjetor 2004 02:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 dhjetor 2004 02:18100 × 101 (5 KB)EmuzestoA illustration for comic articles. {{PD}}

Përdorimi global i skedës