Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Euriditi"

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
::Te lutem mund t'ia japesh statusin e kontrollorit babagjyshit? Qartesisht nuk ka nevoje qe une, Aeternus, apo ndonje tjeter t'ia "kontrollojme" editimet: Ai eshte aktiv duke bere dy faqe te reja me rregullore per sqwiki dhe editime te tjera te mira: nuk mendoj qe ka nevoje te presim 300 editime per t'i dhene statusin. Faleminderit --[[Përdoruesi:Pasthirrma|Pasthirrma]] ([[Përdoruesi diskutim:Pasthirrma|diskutimet]]) 6 dhjetor 2012 20:47 (CET)
:::Pershndetje Pasthirrma, e kam pare me kujdes kontributin tuaj dhe te Babagjyshit ndaj dua tiu pergezoj te dyve; por rregullat mbeten rregulla pradaj nuk mund tia jap statusin pa mbushur 300 redaktime. --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 6 dhjetor 2012 21:52 (CET)
::::E vleresoj kete. Teknikisht as mund ta [[Wikipedia:Kontrolluesit|sponsorizoj]] vete pasi me duhen 6 dite per t'u bere anetar "i rregullt", pra t'ia leme kohes. Faleminderit.--[[Përdoruesi:Pasthirrma|Pasthirrma]] ([[Përdoruesi diskutim:Pasthirrma|diskutimet]]) 6 dhjetor 2012 22:36 (CET)

Menyja e lëvizjeve