Bitia e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Biti e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Biti e Epërme is located in Kosova
Biti e Epërme
Biti e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Shtërpcë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Siriniq
Lartësia 1087 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 16′ 21″ Veri

21° 1′ 47″ Lindje

Biti e Epërme është një vendbanim në komunën e Shtërpcës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]