Drekoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Drekoc
Fshat
Vendndodhja
Drekoc is located in Kosova
Drekoc
Drekoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Shtërpcë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Siriniq
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 15′ 10″ Veri

21° 5′ 3″ Lindje

Drekoc është një vendbanim në komunën e Shtërpcës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]