Gotovusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gotovushë
Fshat
Vendndodhja
Gotovushë is located in Kosova
Gotovushë
Gotovushë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Shtërpcë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Siriniq
Lartësia 1064 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 14′ 55″ Veri

21° 4′ 22″ Lindje

Gotovushë është një vendbanim në komunën e Shtërpcës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]