Izhanca (Shtërpcë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Izhancë
Fshat
Vendndodhja
Izhancë is located in Kosova
Izhancë
Izhancë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Shtërpcë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 793 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 8″ Veri

21° 6′ 13″ Lindje

Izhancë është një vendbanim në komunën e Shtërpcës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]