Bitia e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Biti e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Biti e Poshtme is located in Kosova
Biti e Poshtme
Biti e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Shtërpcë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Siriniq
Lartësia 849 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 15′ 11″ Veri

21° 2′ 35″ Lindje

Biti e Poshtme është një vendbanim në komunën e Shtërpcës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]