Përdoruesi diskutim:Sk3rd11

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Sk3rd11. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Sk3rd11!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Sk3rd11, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 10 janar 2022 20:23 (CET)Reply[përgjigjuni]

Ju keni përfunduar disa artikuj. Deshiron të krijoni Ali Pascha von Janina (en:Ali Pascha von Janina), The Lion of Yanina (en:The Lion of Yanina), Naselica (en:Neapoli, Kozani), Teqeja e Baba Aliut (en:Teqe of Baba Ali), Teqeja e Baba Isufit (en:Teqe of Bllaca), Xhamia Roka (en:Rokka Mosque), Xhamia e Faik Pashës (en:Faik Pasha Mosque), Xhamia e Sulltan Mehmetit (en:Sultan Mehmed Mosque, Arta), Xhamia Kurshumli (en:Kursum Mosque, Kastoria), Xhamia e Re (Vodenë) (en:Yeni Mosque, Edessa), Xhamia e Muharrem Pashës (en:Elassona Mosque), Xhamia e Bajraklisë (en:Bayrakli Mosque, Larissa), Xhamia e Re (Larisa) (en:Yeni Mosque, Larissa), Xhamia e Partenonit (en:Parthenon mosque), Qeveria jugosllave në mërgim (en:Yugoslav government-in-exile), Zgjedhjet vendore në Kosovë 2019 (en:2019 Kosovan local elections), Zgjedhjet vendore në Kosovë 2023 (en:2023 Kosovan local elections), qemer (en:Vault (architecture)), dajre (en:Tambour), qeska (en:Sachet), tavë (en:Casserole), dyshek (en:Mattress), papuçe (en:Bootee, nishan (en:Nevus), Arshik (en:Ashik), el-Xhezeriu (en:al-Jazari), Beteja e Devesë (en:Battle of the Camel), Beteja e Zinxhirëve (en:Battle of Chains), Korpusi I (en:I Corps (Ottoman Empire)), Zgjedhjet parlamentare në Turqi, 2023 (en:2023 Turkish general election), Gjyl Babaj (en:Gül Baba), Nikolla Musulin (en:Nikola Musulin), Anastas Bocariq (en:Anastas Bocarić), Gjorgje Lobaçev (en:Đorđe Lobačev), Nikolla Vuliq (en:Nikola Vulić), Stefan Marinoviq (en:Stefan Marinović (printer)), Xhamia e Mirahorit (en:Monastery of Stoudios) dhe Jezidët (en:Yazidis) nga anglishtja? 185.104.138.32 10 korrik 2023 07:35 (CEST)Reply[përgjigjuni]

@Sk3rd11, Jo, vella?--2A02:3102:6A55:FF8D:28AC:6DAB:5AFE:B2C 13 korrik 2023 21:17 (CEST)Reply[përgjigjuni]
Dëshironi të krijoni ata artikuj të rëndësishëm?--2A02:3102:6A55:FF7D:C8F:F283:F20B:538A 24 tetor 2023 19:08 (CEST)Reply[përgjigjuni]