Skeda:Flag of Tonga.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 960 × 480 pixel, madhësia e skedës: 315 bytes)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Lea faka-Tonga: Fuka ʻo Tonga
English: Flag of Tonga
Cymraeg: Baner Tonga
Français : Drapeau des Tonga
Gaeilge: Bratach Thonga
Gaelg: Brattagh ny Tongey
Kernowek: Baner Tonga
Scots: Banner o Tonga
Slovenščina: Zastava Tonge

Originally from the Open Clip Art website


Kësaj figure është e lehtë ti shtosh kornizë. Përdor parametrin border
:
Flag of Tonga.svg
[[File:Flag of Tonga.svg|border|96px]]

Licencimi:

Creative Commons icon

CC-Zero

This file is from the Open Clip Art Library, which released it explicitly into the public domain (see here). To the uploader: Please provide as parameter the link to the page where this image appears.

বাংলা | Čeština | Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | 日本語 | Македонски | Malti | Nederlands | Polski | Português | Português do Brasil | Română | Русский | Svenska | ไทย | Türkçe | Українська | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
Open Clip Art Library logo
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme13 tetor 2015 20:55Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 tetor 2015 20:55960 × 480 (315 bytes)CemDemirkartalUTF-8 character encoding added
23 mars 2012 13:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 mars 2012 13:25960 × 480 (311 bytes)AnonMoossimplify
19 mars 2012 08:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 mars 2012 08:34960 × 480 (600 bytes)WrightbusTiny code doesn't mean it can pass W3C online validator
19 mars 2012 02:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 mars 2012 02:18960 × 480 (469 bytes)Fry1989there was nothing wrong and it had smaller code
19 mars 2012 01:24Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 mars 2012 01:24960 × 480 (600 bytes)Wrightbusfixed validation warnings
19 mars 2012 01:23S'ka parapamje960 × 480 (600 bytes)Wrightbusfixed validation warnings
13 shtator 2006 21:19Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 shtator 2006 21:19960 × 480 (469 bytes)Maddenrecode after http://www.crwflags.com/fotw/flags/to.html#const
8 shkurt 2006 09:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 shkurt 2006 09:381.000 × 500 (4 KB)Denelson83Dimensions rounded off
24 nëntor 2005 23:50Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 nëntor 2005 23:50992 × 496 (3 KB)NightstallionFlag of Tonga from the [http://openclipart.org/ Open Clip Art] website. {{PD-OpenClipart}} Category:SVG flags

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës

Metadata