Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Nëntor"

Jump to navigation Jump to search
91 bytes added ,  4 vjet më parë
v (→‎Festa dhe përvjetore: rregullim sintakse)
*[[1990]] - Për herë të parë filloi [[World Wide Web]].
*[[1994]] - Votuesit në [[Suedi]] vendosën të hynë në [[BE|Bashkimin Evropian]] me votimin "për" në referendumin e mbajtur.
*[[2015]]- Sulm terorist në Paris humbën jetën 129 përsona, ndërsa 352 u plagosën.
 
==Lindje==

Menyja e navigimit