Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Me falni nqs se ju ate nuk e quani kundervenie atehere si e konceptoni ju pasi une ashtu e kuptoj dhe pse e keni fshire ate lloj mesazhi dhe me pas thoni s eshte kundervenie .FSHIRJA E ATIJ MESAZHI QUHET FSHEHJE ❌❌❌❌❔❕❔🕳
 
ME FALNI per mesazhin e fundit pasi u nxitova dhe nuk i kontrollova mire mesazhet mund TE FSHIHET AJO "ANKES" JU LUTEM .Dhe nese eshte e mundur mund te bisedoj personalisht me administratorin DIHET NQS AI KA DESHIRE.Nese po mund te te jap gmail-in tim.JU LUTEM MOS E MERRNI PER KEQ KETE MESAZH.
14

edits

Menyja e navigimit