Dallime mes rishikimeve të "25 Shtator"

Jump to navigation Jump to search
727 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(përmirësime teknike, zëvendësova: Gusht → gusht, Shtator → shtator (3), Tetor → tetor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
 
== Ngjarje ==
* [[303|30]] '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 1''' '''Elfi Gordon 2''' '''Elfi Gordon 2''' [[303|3]] - I pritet koka priftit [[Saint Fermin]] nga [[Pamplona]] në [[Amiens]], [[Francë]].
* [[303]] - I pritet koka priftit [[Saint Fermin]] nga [[Pamplona]] në [[Amiens]], [[Francë]].
* [[1513]] - [[Vasco Núñez de Balboa]] arrin në oqeanin që më vonë do të njihet si [[Oqeani Paqësor]].
* [[1846]] - Forcat amerikane të udhëhequra nga [[Zachary Taylor]] pushtojnë qytetin meksikan [[Monterrey]].
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve