Wikipedia:Shabllone tabelash

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Informacion[Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo faqe është krijuar për të pasur një përmbledhje të shabllonave të tabelave, të cilat mund të ndërthuren shumë shpejt në faqe të vecanta. Sigurisht që këto lloj shabllonesh të gatshme janë shumë praktike, ato janë gjithashtu një ndihmë e madhe për redaktuesit, të cilët kanë krijuar tashmë një përvojë me përdorimin e tyre.

Për shabllone tekstesh shikoni Tekste gati ose Përpunim tekstesh.

Stampa të pa seleksionuara[Redakto nëpërmjet kodit]

Gjuha[Redakto nëpërmjet kodit]

redaktoni {{Kutia gjuhë}}

Shabllone tabelash
Filogjeneza


Bashkimi Europian[Redakto nëpërmjet kodit]

redaktoni {{BE}}


Commons[Redakto nëpërmjet kodit]

redaktoni {{Commonskat|Variabla}}

Variabla = Emri i kategorisë me të cilën lidhet

 Commons: Shabllone tabelash – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


redaktoni {{Commonskat|Variabla}}

Variabla = Emri i kategorisë me të cilën lidhet

 Commons:  – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale