Wikipedia:Takime

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kjo faqe përdoret për të organizuar dhe koordinuar takimet lokale dhe rajonale të Wikipedianëve, ndërsa detaje të plota rreth organizimeve ndodhen në nën-faqet përkatëse.

Takimet e ardhshme[redakto tekstin burimor]

Planifiko takim të ardhshëm[redakto tekstin burimor]

Stampa:Takime/Mars 2017
Wikipedia Takime
   Shkurt 2017  +/-
Editathona (II) online për Monumentet 4–5 shkurt, 2017 (2017-02-04 – 2017-02-05)
Wikidata:Si të redaktojmë 8 Shkurt, 2017 (2017-02-08)
   Mars 2017  +/-
Kalendari i plotë i takimeve


Eventet në facebook[redakto tekstin burimor]

https://www.facebook.com/sq.wikipedia.org/events

Takimet e kaluara[redakto tekstin burimor]

Fotografi[redakto tekstin burimor]