Badoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Badoc
Fshat
Vendndodhja
Badoc is located in Kosova
Badoc
Badoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 804 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 36′ 35″ Veri

21° 13′ 21″ Lindje

Badoc është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]