Preoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Preoc
Fshat
Vendndodhja
Preoc is located in Kosova
Preoc
Preoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 551 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 35′ 54″ Veri

21° 7′ 17″ Lindje

Preoc është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Arkivuar 29 korrik 2015 tek Wayback Machine Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]