Gushterica e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gushtericë e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Gushtericë e Poshtme is located in Kosova
Gushtericë e Poshtme
Gushtericë e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 609 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 57″ Veri

21° 11′ 4″ Lindje

Gushtericë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Burimet[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Archived 29 July 2015[Date mismatch] at the Wayback Machine. Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]