Suhodolli (Graçanicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Suhodoll
Fshat
Vendndodhja
Suhodoll is located in Kosova
Suhodoll
Suhodoll
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 553 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 48″ Veri

21° 6′ 21″ Lindje

Suhodoll është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]