Dobratini (Graçanicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dobratin
Fshat
Vendndodhja
Dobratin is located in Kosova
Dobratin
Dobratin
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 579 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 31′ 48″ Veri

21° 11′ 1″ Lindje

Dobratin është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Arkivuar 29 korrik 2015 tek Wayback Machine Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]