Lepia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lepi
Fshat
Vendndodhja
Lepi is located in Kosova
Lepi
Lepi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 539 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 34′ 8″ Veri

21° 4′ 15″ Lindje

Lepi është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]