Llapllasella

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llapllasellë
Fshat
Vendndodhja
Llapllasellë is located in Kosova
Llapllasellë
Llapllasellë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 555 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 35′ 48″ Veri

21° 8′ 27″ Lindje

Llapllasellë edhe Llobnasellë është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Burimet[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Archived 29 July 2015[Date mismatch] at the Wayback Machine. Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]