Badoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Badofci)
Shko te: navigacion, kërko
Badoc
Fshat
Vendndodhja
Badoc is located in Kosova
Badoc
Badoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 804 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 36′ 35″ Veri

21° 13′ 21″ Lindje

Badoc është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]