Badoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Badofci)
Shko te: navigacion, kërko
Flag of Kosovo.svg Fshatra në Kosovë
Noimage.png
Emri: Badoci
Komuna: Graçanica
Popullsia: -
Kodi postar: -
Kodi telefonik: +381 38
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Amëza: s'ka
Përdorimi i stampës

Badoc është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]