Kojnarja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kojnarja
Fshat
Vendndodhja
Kojnarja is located in Maqedonia e Veriut
Kojnarja
Kojnarja
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Dibër
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 606 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1250
Prefiksi (+389) 045
Targa DB
Koordinatat 41° 31′ 23″ Veri

20° 28′ 52″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)