Tatar Elevca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tatar Elevca
Fshat
Vendndodhja
Tatar Elevca is located in Maqedonia e Veriut
Tatar Elevca
Tatar Elevca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Dibër
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 777 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1250
Prefiksi (+389) 045
Targa DB
Koordinatat 41° 31′ 43″ Veri

20° 32′ 50″ Lindje

Popullsia 10 banorë (2002)