Osoji (Dibër)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Osoji (Dibër)
Fshat
noform
Vendndodhja
Osoji (Dibër) is located in Maqedonia e Veriut
Osoji (Dibër)
Osoji (Dibër)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Dibër
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 895 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1250
Prefiksi (+389) 045
Targa DB
Koordinatat 41° 31′ 26″ Veri

20° 38′ 40″ Lindje

Popullsia 6 banorë (2002)