Njësia administrative Luftinjë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Luftinjë)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°16′N 19°34′E / 40.27°N 19.56°E / 40.27; 19.56

Njësia administrative Luftinjë

Komuna Luftinjë është një komunëRrethin e TepelenësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]