Njësia administrative Kurvelesh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Kurvelesh)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°08′N 19°32′E / 40.14°N 19.54°E / 40.14; 19.54

Njësia administrative Kurvelesh

Komuna Kurvelesh është një komunëRrethin e TepelenësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]