Njësia administrative Dropull i Sipërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Dropull i Sipërm)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 39°33′N 20°11′E / 39.55°N 20.18°E / 39.55; 20.18

Njësia administrative Dropull i Sipërm

Komuna Dropull i Sipërm është një komunëRrethin e GjirokastrësShqipëri.[2]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]