Njësia administrative Qendër (Gjirokastër)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Qendër, Gjirokastra)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°24′N 20°10′E / 40.4°N 20.16°E / 40.4; 20.16

Njësia administrative Qendër

Komuna Qendër është një komunëRrethin e GjirokastrësShqipëri.[2]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]