Komunat e Ostrobothnias Qendrore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Tetë komunat e Ostrobothnias QendroreFinlandë janë të ndara në dy nën-rajone.

Nën-rajoni Kaustinen[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Nën-rajoni Kokkola[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Komunat e Ostrobothnias Qendrore – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale