Skeda:Blason département fr Gard.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 600 × 660 pixel, madhësia e skedës: 19 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Artist
User:Spedona 28/09/2007
Projet Blasons
English: Image created for the Blazon Project of the French Wikipedia.
Stema
English: Gard, France
Français : Gard (France)
blazon
Français : de gueules à la croix cléchée, vidée et pommetée de douze pièces d’or, au chef engrêlé d’argent.
References
Français : Dessin personnel
Burimi E bërë vet
Inkscape-yes.svg
This vector image was created with Inkscape by User:Spedona 28/09/2007.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 shtator 2007 19:06Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 shtator 2007 19:06600 × 660 (19 KB)Spedona{{Blason-fr-en| |blasonfr=Gard (France) |blasonen=Gard, France |source=Dessin personnel |sourceen=Own work |blasonnement-fr=de gueules à la croix cléchée, vidée et pommetée de douze pièces d’or, au chef engrêlé d�

Përdorimi global i skedës