Ndryshimi mes inspektimeve të "Taxh Mahali"

Jump to navigation Jump to search
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* {{Commons category|Taj Mahal|Taxh Mahali}}
* [http://www.tajmahal.gov.in/ websiti zyrtar i Taxh Mahalit]
* [https://web.archive.org/web/20150215034204/http://asi.nic.in/asi_monu_whs_agratajmahal.asp Description of the Taj Mahal] në sitin e Archaeological Survey of India.
* [http://whc.unesco.org/en/list/252 Profili i Taxh Mahalit] në [[UNESCO]]
 

Menyja e navigimit