Dallime mes rishikimeve të "Planifikimi hapësinor"

Jump to navigation Jump to search
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.5
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.5)
|-
!
! COMmon MINdscapes – [http://www.commin.org COMMIN] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20210330140704/http://commin.org/ |date=30 mars 2021 }}
! COST Action on Green Structures and Urban Planning – [http://www.greenstructureplanning.eu/COSTC11/contents.htm COST C11] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20130113095541/http://www.greenstructureplanning.eu/COSTC11/contents.htm |date=13 janar 2013 }}
! European Spatial Planning Observation Network Project on Governance – [http://www.espon.eu ESPON 2.3.2]

Menyja e lëvizjeve