Suhodolli (Graçanicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Suhadolli)
Jump to navigation Jump to search
Suhodoll
Fshat

Suhodoll është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]