Baçijeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Baçijec
Бацијевце
Fshat
Vendndodhja
Baçijec is located in Serbia
Baçijec
Baçijec

Koordinatat: 42°43′10″V 22°9′30″L / 42.71944°V 22.15833°L / 42.71944; 22.15833

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Surdulicë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 43′ 10″ Veri

22° 9′ 30″ Lindje

Baçijec (serbisht: Бацијевце/Bacijevce) është fshat në komunën e Surdulicës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]