Leskovabara

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Leskovabarë
Лескова Бара
Fshat
Vendndodhja
Leskovabarë is located in Serbia
Leskovabarë
Leskovabarë

Koordinatat: 42°43′51″V 22°10′22″L / 42.73083°V 22.17278°L / 42.73083; 22.17278

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Surdulicë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 43′ 51″ Veri

22° 10′ 22″ Lindje

Leskovabarë (serbisht: Лескова Бара/Leskova Bara) është fshat në komunën e Surdulicës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]