Zagishani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zagishan
Загужање
Fshat
Vendndodhja
Zagishan is located in Serbia
Zagishan
Zagishan

Koordinatat: 42°42′33″V 22°8′13″L / 42.70917°V 22.13694°L / 42.70917; 22.13694

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Surdulicë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 42′ 33″ Veri

22° 8′ 13″ Lindje

Zagishan (serbisht: Загужање/Zagužanje) është fshat në komunën e Surdulicës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]