Suvidolli (Surdulicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Suvidoll
Сухи Дол
Fshat
Vendndodhja
Suvidoll is located in Serbia
Suvidoll
Suvidoll

Koordinatat: 42°45′47″V 22°25′52″L / 42.76306°V 22.43111°L / 42.76306; 22.43111

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Surdulicë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 847 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 45′ 47″ Veri

22° 25′ 52″ Lindje

Suvidoll (serbisht: Сухи Дол/Suhi Dol) është fshat në komunën e Surdulicës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]