Cërnatova e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cërnatovë e Epërme
Горње Црнатово
Fshat
Vendndodhja
Cërnatovë e Epërme is located in Serbia
Cërnatovë e Epërme
Cërnatovë e Epërme

Koordinatat: 43°8′45″V 21°45′25″L / 43.14583°V 21.75694°L / 43.14583; 21.75694

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Zhitoragjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 8′ 45″ Veri

21° 45′ 25″ Lindje

Cërnatovë e Epërme (serbisht: Горње Црнатово/Gornje Crnatovo) është fshat në komunën e Zhitoragjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]