Debellillugu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Debellillug
Дебели Луг
Fshat
Vendndodhja
Debellillug is located in Serbia
Debellillug
Debellillug

Koordinatat: 43°9′39″V 21°41′48″L / 43.16083°V 21.69667°L / 43.16083; 21.69667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Zhitoragjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 299 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 9′ 39″ Veri

21° 41′ 48″ Lindje

Debellillug (serbisht: Дебели Луг/Debeli Lug) është fshat në komunën e Zhitoragjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]