Llukomiri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llukomir
Лукомир
Fshat
Vendndodhja
Llukomir is located in Serbia
Llukomir
Llukomir

Koordinatat: 43°11′42″V 21°40′9″L / 43.19500°V 21.66917°L / 43.19500; 21.66917

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Zhitoragjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 288 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 11′ 42″ Veri

21° 40′ 9″ Lindje

Llukomir (serbisht: Лукомир/Lukomir) është fshat në komunën e Zhitoragjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]