Koznica (Vlladiçin Han)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koznicë
Козница
Fshat
Vendndodhja
Koznicë is located in Serbia
Koznicë
Koznicë

Koordinatat: 42°43′38″V 22°7′46″L / 42.72722°V 22.12944°L / 42.72722; 22.12944

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vlladiçin Han
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 550 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 43′ 38″ Veri

22° 7′ 46″ Lindje

Koznicë (serbisht: Козница/Koznica) është fshat në komunën e Vlladiçin Hanit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]