Skeda:Flag of Albania (1943–1944).svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.000 × 500 pixel, madhësia e skedës: 8 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Flag of Albania 1944
Nederlands: Vlag van Albanië onder Nazi-Duitsland.
Data
Burimi en:Wikipedia
Autori SeNeKa
SVG genesis
Inkscape-yes.svg
This flag was created with Inkscape.

Licencimi:

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License. Subject to disclaimers.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported. Subject to disclaimers.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 mars 2019 12:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 mars 2019 12:331.000 × 500 (8 KB)AndreyKvaOptimized.
27 maj 2017 15:30Thumbnail për versionin duke filluar nga 27 maj 2017 15:301.000 × 500 (13 KB)AceDoubleReverted to version as of 13:35, 23 February 2017 (UTC)
7 maj 2017 22:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 maj 2017 22:041.000 × 500 (12 KB)MaximmmmmmmmmmmReverted to version as of 09:31, 17 September 2014 (UTC)
23 shkurt 2017 15:35Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 shkurt 2017 15:351.000 × 500 (13 KB)AceDoubleredo
17 shtator 2014 11:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 shtator 2014 11:311.000 × 500 (12 KB)AceDoubleupdate
16 shtator 2013 17:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 shtator 2013 17:381.000 × 500 (44 KB)AceDoublesquare to path
16 shtator 2013 17:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 shtator 2013 17:181.000 × 500 (44 KB)AceDoublenew color
12 dhjetor 2012 13:16Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 dhjetor 2012 13:161.000 × 500 (44 KB)AceDoubleBased from history
20 prill 2011 10:51Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 prill 2011 10:511.000 × 500 (13 KB)AceDoubleoriginal file
23 shkurt 2011 13:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 shkurt 2011 13:261.000 × 500 (12 KB)AceDouble{{{}}}
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata