Ndryshimi mes inspektimeve të "Qeveria Rama I"

Jump to navigation Jump to search
63 bytes removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Tiimiii zhvendosi faqen Qeveria Rama tek Qeveria Rama I)
==Referenca dhe shënime==
{{reflist|2}}
[[Kategoria:QeveriKabinetet të Republikës sëe Shqipërisë]]
 
[[Kategoria:Politikë]]
[[Kategoria:Shoqëri]]
[[Kategoria:Qeveri të Republikës së Shqipërisë]]

Menyja e navigimit